درباره ما

ABOUT US

رستوبازار چکیده نیازهای اساسی فعالان صنعت رستوران و فست و فود است.

رستوبازار از 1401

پس از چندین سال فعالیت در حوزه تامین و سپس تولید مواد اولیه رستوران و فست فود و نیز آشنایی با نیازهای فعالان این صنف، در ماه های پایانی سال 1401 تصمیم گرفتیم تا یک پایگاه متمرکز برای فروش محصولات واحدهای تولیدی زیر مجموعه خودمان و حتی در آینده نزدیک، محصولات دیگر تولیدکنندگان این صنف با کیفیت مورد نیاز سرآشپزها و رستوران‌دارهای ایران تاسیس کنیم. شروع این مسیر نیازمند گام‌های اصولی و داشتن زیرساخت‌های مناسبی بود که به پشتوانه اعتماد بزرگان صنعت غذا قدم در این راه نهادیم. امروز رستوبازار با داشتن تیمی حرفه‌ای آماده همکاری و تامین نیازهای اساسی رستوران‌های ایرانی و ملل می باشد.

تولید مواد اولیه و محصولات با کیفیت برای فست فودها و رستوران‌ها که کاملا قابل رقابت با برندهای جهانی است، توانسته محصولات ارائه شده در رستوبازار را به قطب برتر تولید کننده ترکیبات خاص و چاشنی‌های طبیعی در کشور تبدیل کند. هدف اصلی این شرکت، بهبود سلامت جامعه از طریق ارتقای کیفیت محصولات غذایی می‌باشد.

رسالت ما در رستوبازار

با گسترش ابزارهای ارتباطی و شبکه های اجتماعی، درک مشتری و مصرف کننده غذا از کیفیت محصولات افزایش پیدا کرده است و این موضوع زنگ خطری است برای فعالان این حوزه تا دیگر به بهانه تعدیل قیمت کیفیت غذای خود را پایین نیاورند. اما با توجه به تورم و شرایط اقتصادی ملتهب بازار باید در بهینه ترین و به صرفه ترین حالت ممکن گام برداشت.

رسالت رستوبازار در این شرایط تامین مواد اولیه باکیفیت با قیمتی رقابتی است تا علاوه بر افزایش کیفیت غذاها باعث بالا رفتن رضایت مشتریان نیز گردد.

مجوزهای رستوبازار

رستوبازار همه گام های خود را اصولی و طبق مقررات و قوانین کشور برمیدارد. در همین راستا پیگیری های لازم برای دریافت همه مجوزهایی که برای انجام یک فرایند تجارت الکترونیک سالم مورد نیاز است همواره در حال انجام است.

هرکجا راحت‌ترید به ما پیام بدید 😊